KONST / Litografier / Färgoffset 13051061
nr 1305 1061
John Clem Clarke
(f. 1937), USA
Färgoffset, "Bacchanale". Signerad, numrerad 88/200. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 55,5x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:11:21
31/1 15:43:41